DZIECIAKI MAJĄ MOC! bo to one są najbliżej miejsca zdarzenia gdy coś niebezpieczenego dzieje się w szkole lub na placu zabaw. Dajemy im wiedzę, by mogły w bezpieczny i mądry sposób pomóc dorosłym w ratowaniu życia i zdrowia.

Od 5 marca 2019 roku w VIII Ogrodzie Jordanowskim realizowana jest wiosenna edycja PROJEKTU "GOTOWI". Uczniowie uczą się udzielania pierwszej pomocy w sposób dostosowany do ich wieku i możliwości, ćwiczyć będą ewakuację realizując szereg nietypowych zadań, które mogą ich spotkać podczas prawdziwego zdarzenia. Uczestnicy projektu ponadto wezmą udział w grze ratowniczo-edukacyjnej i podsumowującej imprezie w  maju.

Zapraszamy do udziału w corocznym turnieju piłki nożnej dla dzieci. Finał rozgrywek odbędzie się podczas Spartakiady Przedszkolaków 21 maja 2019 r.

Infografiki KOMPLET 4

Infografiki KOMPLET 2