Zapraszamy do udziału w corocznym turnieju piłki nożnej dla dzieci. Finał rozgrywek odbędzie się podczas Spartakiady Przedszkolaków 21 maja 2019 r.

REGULAMIN

DZIECIAKI MAJĄ MOC! bo to one są najbliżej miejsca zdarzenia gdy coś niebezpieczenego dzieje się w szkole lub na placu zabaw. Dajemy im wiedzę, by mogły w bezpieczny i mądry sposób pomóc dorosłym w ratowaniu życia i zdrowia.

Od 5 marca 2019 roku w VIII Ogrodzie Jordanowskim realizowana jest wiosenna edycja PROJEKTU "GOTOWI". Uczniowie uczą się udzielania pierwszej pomocy w sposób dostosowany do ich wieku i możliwości, ćwiczyć będą ewakuację realizując szereg nietypowych zadań, które mogą ich spotkać podczas prawdziwego zdarzenia. Uczestnicy projektu ponadto wezmą udział w grze ratowniczo-edukacyjnej i podsumowującej imprezie w  maju.

Infografiki KOMPLET 4

Infografiki KOMPLET 2